Říjen 2014

New in: Cosmetics

18. října 2014 v 18:35 | Anet |  Products
Krásný nedělní podvečer všem,

Konečně jsme se zase nějak dostala do toho vkládání článků a proto tu pro vás hned mam nějakou kosmetiku co sjme si v posledním týdnu zakoupila.
Jen tak zbežně bych to projela: Koupila jsme si lak od Miss Sporty a to takový hezky tmavě červený, který si myslím, že se krásně hodí přesně na toto počasí co je a celkově na podzim. Když se posunu dál tak tu mám pudr od Dermacolu, který jsme si už delší dobu vyhlížela a nakonec jsem si ho tedy pořídila a nemohu nic jiného než ho chválit, protože výdrž je skvělá, barva mi krásně sedla a má takvou příjemnou lehkou vůni a nádherné balení s roztomilým krjakováním :) Jako psolední produkt který tu mám jsme vám již představovala včera a to Baby Lips od Maybelline.
To by bylo tak vše co bych vám dnes ráda řekla, měj te se krásně a přeji hezký zbytek víkendu :)


XoXo Anet

Baby lips!

17. října 2014 v 18:19 | Anet |  Lips
Přeju hezké páteční odpoledne všem,

Jak jste si už určitě všimli( nebo alespoň ti, kteří se o toto téma zajímali) tak konečně jsou Baby lips v České republice! <3 Vím, že to neříkám jako nejnovější zprávu, protože k zastižení byli už od 29.9 v prodejnách Rossmann, ale každopádně jsem to chtěla oznámit pro ty co by to ještě nevěděli. Já osobně jsem si zakoupila Baby lips cherry me, což je balzámek, kerý ejen hydratuje, ale má i lehké zbarvení a nádherně voní. Ke koupi jsou třeba i v prodejnách Teta drogerie. V Tetě jsme si balzámek zakoupila i já, jelikož tam na něj mají teď slevu a v přepočtu vyjde na něco kolem 55 korun, což si myslím, že je tak odpovídající :) Ostatně asi nemusím nic vyvsětlovat k tomuto produktu. Jedná se prostě o balzámky, které jsou buďto se zbaverním nebo bez něj a existuje mnoho různých druhů. V prodejnách jsme si všimla zeleného balení což je něco peprmintového, dalé je zde modrý ten je čistě hydratační a stejně jako zelený balzámek ( zelené je jen balení) mají průhlednou barvu, dálé jsem si všimla balení růového které je bud jen jako balzámek nebo i se zbarvením a to se tuším jmenuje něco s cukrovou vatou nebo tak abych nekecala.. :D Každopádně já jsem z tohoto produktu nadšena a jsem moc ráda, že konečně dorazily do ČR. Takže já rozhodně doporučuji, balzám krásně hydratuje a zbarvení vydrží celkem hezky.


XoXo Anet

Instafall

12. října 2014 v 15:14 | Smiley* |  Instagram
Ještě jednou krásné odpoledne,

dneska jsme si pro vás připravila nenáročný článek a to jen nějaké fotky z poslední doby.. z podzimu a tak:) Nevím jak na vás, ale na mě ta podzimní nálada už nějak jde. Zakoupila jsem si už podzimní botky bundu a nějaké ty dekorace:)
Co vy? Jak snášíte podzim? pošlete mi nějaké fotky nebo odkazy jak si třeba dekorujete pokoj a nebo jestli máte nějaké hezké nápady na podzimní outfity. Pokud by jste něco z tohoto chtěli po mně ráda pro vás takový článek udělám :))


Fall in fall <3

Xoxo Anet


Weheartit, please check me

12. října 2014 v 15:02 | Smiley* |  Other
Krásnou neděli vám přeji,

poslední dobou se nějak nemohu odrtrhnout od we<3it a začala jsem tam opět přidávat příspěvky a tvořit svou stránku, tak dkyby jste měli někdo zájem se juknout tak tady je odkaz :
http://weheartit.com/anet_safarova?page=2&before=141249639

Budu moc ráda :)


XoXo Anet

Favourite cosmetics in September

8. října 2014 v 18:14 | Smiley* |  Products
Krásný podvečer všem :)

Dnes jsem si pro vás připravila jen kratičký článek o mé oblíbené kosmetice za minulý měsíc. Opravdu se moc omlouvám, že články moc nepřidávám, ale moc nestíhám se školou.Taže se budu i nadále snažit ot nějak skombinovat, ale za nic neručím :)

V poslední době jsem si strašně oblíbila tento BB cream od Garnieru, má tak akorát barvu na mě a hezky pleť sjednotí a hezk yis sedne a nedělá vrstvy
Dále tu mam lak od Miss sporty. Nejde ani tolik i značku, ale spíše o barvu, která mě absolutně fascinuje a strašně se mi líbí. Krásně se hodí na podzim.
Z produktů na rty jsme si vybrala tento přírodní balzám s broskví. Sice brosková vůně je spíše taková letní, ale já se tohto balazámu prostě nemůžu nabažit a miluju jak poté pod nosem cítim tu vůni :) A také hlavně krásně hydratuje a dobře se do rtů vpije. Jako konečný proukt zde mam řasenku od Rimmelu a to byl spíše taková záchytovka, když jsem nutně potřebovala řasenku a takhle mi nějak padla do oka, kartáček tedy nic moc, ale jelikož mam doma několik vyschlých řasenek, který si nechávám projistotu kdyby mi nevyhovoval kartáček, tak jsem ho ted využila :) a abych pravdu řekla tak mě řasenka naprosto nadchla řasy neslepuje, nerozmazává se a hezky drží a řasy krásně natočí takže za mě určitě super koupě za tak málo korun! :)
To je asi tak vše co bych vám chěla říct, mějte se krásně a krásný zbytek večera.



XoXo Anet:)